Bestyrelsen Juelsminde Handelsstandsforening:


Formand: Tina Vind Trabjerg, Titra Dekor, mail: titra@mail.dk
Næstformand: Johnny Valentin, På Havnen, mail: restaurant@pahavnen.dk
Kasser: Flemming Lykkegaard, Den Jydske Sparekasse, mail: fl@djs.dk
Sekretær: Lone Bleher, Check Point, mail: bleher@lafnet.dk
Medlem: Odd Kristensen, Odd K, mail: juelsminde@dintojmand.dk

Aktivitetsudvalg Juelsminde Handelsstandsforening:


Tina Vind Trabjerg, Titra Dekor, mail: titra@mail.dk
Lone Bleher, Check Point, mail: bleher@lafnet.dk
Anette Seeberg, Blomsteriet, mail: blomsteriet@c.dk
Anne-Louise Hagh, Hedensted Avis, mail: annelouise@hedensted-avis.dk
Rikke Ludvig, Cool, mail: cool-juelsminde@hotmail.dk
Alexander Molboe-Mateev, Hotel Juelsminde Strand, mail: alex@danske-hoteller.dk
Kenneth Glud Kristensen, Online SpiderWEB, mail: kenneth@osw.guru